LINKS naar BARBERSHOPMUZIEK

 >> TERUG <<

Public Domain songs

 
Free & Easy (BHS) barbershop.org/document-center/category/19-free-music-for-printing.html
Harmony Inc www.harmonyinc.org/music-to-download.html
BinG! www.barbershop.de/de/service/noten_und_musik/index.html
Tags (BHS) www.barbershop.org/resources/get-music/tags/
"Get Music Page" (BHS) www.barbershop.org/resources/get-music/
Search Music Library (BHS) shop.barbershop.org/sheet-music
   

Learning Tracks

 
Who is making learning tracks (BHS) www.barbershop.org/resources/get-music/who-is-making-learning-tracks/
Barbershop Learning Tracks Database barbershoptracks.com/
Another collection with Learning Tracks www.barbershopconnections.com/learning/
   

Arrangeurs

 
Aaron Dale www.dalearrangements.com/
Carole Prietto caroleprietto.wordpress.com/
Carolyn Schmidt cesbari.tripod.com/view_arrangements.htm
Dan Naumann www.itzanaumann.com/
David Harrington www.studiodh.com/ 
David Wright www.harmonize.ws/DavidWright/
Gold-Silver-Bronze Medal Music inc.
  (Jay Giallombardo and Walter Latzko)
www.gsbmedalmusic.com/shop/ 
Hal Maples stardust.dreamriter.com/
Jamison Music www.harmonize.com/Jamisonmusic/
Jim Clancy www.jimclancyarrangements.com/
Jo Lund www.bbsetc.com/
Joe Johnson www.bbsmusic.com/
Joey Minshall www.joeyminshall.com
John Hohl www.harmonize.com/HohlMusic/
Kevin Keller www.harmonize.ws/kkeller/
Larry Wright www.larrywrightmusic.com/
Nancy Bergman nancyb.groupanizer.com/
RC Music www.rc-music.com/
Robert Rund www.harmonize.ws/rrund/
Ruby Rhea www.rubyrhea.com/
Staffan Paulson www.staffmusic.se
Tom Gentry gentryarrangements.com
Henrik Rosenberg www.heroarrangements.com/
list of arrangers on Harmonet www.harmonize.com/bbshop/
list of arrangers on Barbershop Connections  www.barbershopconnections.com/arrangers/
   

Overkoepelende organisaties

 
Barbershop Harmony Society www.barbershop.org/
=> BHS Music Resources www.barbershop.org/resources/get-music/
=> BHS Harmony Market Place www.harmonymarketplace.com/
BABS www.singbarbershop.com/
=> BABS-Music Page www.singbarbershop.com/music.htm 
LABBS www.labbs.co.uk
=> LABBS-Music Library www.labbs.co.uk/music/mlib.shtml
Sweet Adelines International www.sweetadelineintl.org/
=> SAI-online sales secure.sweetadelineintl.org/members_online/members/createorder.asp
BinG! (Barbershop in Germany) www.barbershop.de/de/news/index.html
Harmony Inc www.harmonyinc.org/ 
The New Zealand association
  of Barbershop Singers inc.
www.nzabs.org.nz/ 
   

Andere nuttige links

 
Tips voor Barbershop Quartets (BHS) www.barbershop.org/quartets/
Check welke songs in BHS gezongen zijn www.bsmdb.com
Meer dan 3400 barbershop tags www.barbershoptags.com
Database met BHS contest songs www.barberscore.com/
Is mijn song 'contestable'? www.barbershop.org/competitions/arrangement-contestability/

 


 >> TERUG <<