Vanaf 1 oktober kunnen hotelkamers bij NH De Koningshof gereserveerd worden. Reserveringen worden behandeld op binnenkomst, dus wacht niet te lang.
Boekingsprocedure
Alle informatie hierover kan je vinden bij Locatie en faciliteiten. Het boekingsformulier is al te downloaden. Neem vooral goed de tijd voor het inventariseren van alle wensen binnen jouw koor, zodat één duidelijk overzicht verstuurd kan worden naar de contactpersoon van het hotel. De contactpersoon voor de communicatie met het hotel hoeft niet dezelfde te zijn als de HH conventie contactpersoon van een koor.
Lunch- en dinerbonnen, parkeerkaarten
Lunch- en dinerbonnen kan je op een later moment bestellen. Het formulier voor het bestellen van de lunch- en dinerbonnen zal beschikbaar zijn per 1 december. Je kan het benodigde aantal parkeerkaarten bestellen op dit formulier, of al bij het boekingsformulier voor de hotelkamers. Ook is aanschaf van een parkeerkaart ter plaatse mogelijk.